História

Montáž elektronických bezpečnostných systémov sme začali vykonávať v roku 2008. Poskytujeme komplexné služby v oblasti technického zabezpečenia objektov.

Poskytujeme projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, opravu zabezpečovacích systémov, poplachových systémov, zariadení umožnujúcich sledovania pohybu a konania osoby v chránenom objekte na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Naše služby poskytujeme s platným certifikátom Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Naším cieľom je maximálna spokojnosť našich zákazníkov.

Našou prioritou je dokonale realizovaná montáž, rýchlosť dodania našich služieb. Zárukou spokojnosti našich zákazníkov sú naše dlhoročné skúsenosti v oblasti technického zabezpečenia objektov.

Našim zákaznikom sme k dispozícii 24-hodin denne, 7-dní v týždni, 365-dní v roku.

Vízia a misia

Vízia: Chceme sa stať lídrom na slovenskom trhu v oblasti technického zabezpečenia objektov a poskytovať zákazníkom najnovšie a najspoľahlivejšie elektronické bezpečnostné systémy, ktoré určujú trendy v najvyspelejších krajinách sveta.

Misia: Naším poslaním je ponúkať komplexné služby elektronického-technikého zabezpečenia špičkovej kvality a spoľahlivosti. Robíme všetko pre to, aby bol majetok našich zákazníkov maximálne ochránený a vyhovieť ich špeciálnym požiadavkám. Sme spokojní vtedy keď je maximálne spokojný náš zákazník.

Kontakty

Otváracie hodiny

pondelok - piatok 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
sobota po dohode
nedeľa zatvorené
štátne sviatky zatvorené
mimo pracovný čas po dohode